Wejherowo

LEO English

Grupa Leonardo School to zespół metodyków, lingwistów, pedagogów, psychologów, muzyków, aktorów i plastyków, których łączy wspólne przekonanie, że dzieci zasługują na to, co najlepsze. Dla nas dziecko zawsze jest najważniejsze.

Tworząc metodę i narzędzie do nauki języka angielskiego specjalnie dla dzieci, wyszliśmy z założenia, że skuteczna nauka języka obcego to taka, która bierze pod uwagę wszystkie aspekty rozwoju dziecka. Zaplanowaliśmy każdą minutę zajęć tak, by utrzymać jego koncentrację i rozbudzić chęć do poznawania języka.

Tworząc metodę Leo English, inspirowaliśmy się przyjaznym i stymulującym rozwój dziecka środowiskiem w jego przedszkolu, szkole i w domu. W Leo English język angielski jest wszechobecny, towarzyszy każdej podejmowanej aktywności. Sprawdzone pomoce dydaktyczne ułatwiają efektywną naukę oraz wspierają naturalną skłonność dziecka do uczenia się poprzez zabawę.

Zgodnie z filozofią Leo English na idealne środowisko nauki składają się: specjalnie dobrana metoda nauczania, profesjonalnie przygotowany nauczyciel oraz bogaty wachlarz pomocy dydaktycznych. Centralnym punktem tego środowiska zawsze jest dziecko.

O Metodzie

 

Dlaczego dzieci powinny uczyć się metodą Leo English?

  • To jedyna metoda, która w tak wczesnym wieku pozwala na skuteczne oswojenie się dziecka z językiem angielskim.

  • Zajęcia są ciekawe, wesołe i idealnie dobrane do wieku dziecka. Nie dostrzega ono trudu uczenia się, a uczestnicząc w zajęciach, zaczyna swobodnie komunikować się po angielsku.

  • Szczegółowo usystematyzowane treści językowe i zaplanowanie każdego etapu nauki pozwalają nauczycielom kontrolować proces nauczania, a rodzicom z łatwością śledzić postępy dziecka i cieszyć się jego sukcesami.

  • Poszczególne poziomy nauki są tak opracowane, aby dziecko płynnie przechodziło z nauczania przedszkolnego do szkolnego. Wszystkie aktywności i zabawy oraz treści językowe są dostosowane do wieku dziecka.

  • Pomoce dydaktyczne wykorzystywane na zajęciach oraz w domu są spójne i wzajemnie się uzupełniają. Dzięki temu dziecko również w domu może utrwalać słownictwo poprzez atrakcyjne zabawy.

Leo English na zajęciach

Zajęcia Leo English to przede wszystkim wysoce efektywna nauka języka angielskiego w przyjemnej i stymulującej atmosferze. Dziecko ma poczucie, że znajduje się w świecie języka angielskiego, gdzie ma nieograniczone możliwości komunikacji, zabawy i nauki tylko w tym języku. Odpowiednio zaplanowane wprowadzenie nowego materiału oraz system powtarzania słów i wyrażeń w różnych kontekstach językowych sprawiają, że lekcje zawsze są zaskakujące i ciekawe. Wykorzystanie na zajęciach bogactwa aktywności i pomocy dydaktycznych, a także mówienie po angielsku już od pierwszych zajęć powodują, że dziecko jednocześnie uczy się i bawi.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY