Wejherowo

Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób. Wszystkich autorów łączy wspólne przeświadczenie, że to właśnie dzieciom trzeba przekazać to, co w nas najlepsze.

Joanna Maria Jakubiak-Butler

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza i pracy socjalnej na Uniwersytecie Opolskim oraz podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Gdańskim, uprawniające do nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych.

Dzięki kursowi językowemu odbytemu w Londynie oraz kilkuletniemu pobytowi w Wielkiej Brytanii, biegle posługuję się brytyjską odmianą języka angielskiego (posiadam certyfikat British Council na poziomie zaawansowanym C2).

Jestem osobą otwartą i ciekawą świata, a praca z dziećmi pozwala mi na spojrzenie na świat ich oczami. Wierzę, iż podstawową funkcja języka jest przekazanie myśli i tego też uczę swoich uczniów. Każde nowe słowo czy zwrot wypowiedziane przez dziecko sprawiają mi wielką radość.

Magdalena Zamojska

Ukończyłam studia pedagogiczne na kierunku Wczesna Edukacja z Językiem Angielskim na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie na tej samej uczelni jestem magistrantką na kierunku Pedagogika - edukacja mobilna w kulturze cyfrowej. Interesuje się metodyką nauczania języka obcego. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i pogodną. Praca z dziećmi sprawia mi dużo radości i satysfakcji. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka, zyskując przy tym jego sympatię i zaufanie. Swoją pracę wykonuję z dużym zaangażowaniem, wychodząc naprzeciw potrzebom i możliwościom młodego człowieka.
Ogromną pasję do języków obcych czerpię z podróży. Dzięki znajomości języka angielskiego mam poczucie swobody i wolności będąc na każdym krańcu świata. Tą "wolność" chciałabym przekazać dzieciom - poprzez stworzenie dziecku naturalnego środowiska nauki języka obcego.

Dorota Żebrowska

Z wykształcenia jestem psychologiem. W 2011 roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskiem na Wydziale Nauk Społecznych. Dodatkowo w roku 2010 odbyłam kurs z przygotowania pedagogicznego, który uzupełnił moje wykształcenie w kierunku pracy z dziećmi i młodzieżą. W 2015 r. ukończyłam studia podyplomowe z psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Uczestniczyłam w wielu konferencjach i warsztatach, dzięki którym uzupełniłam moją wiedzę na temat rozwoju i wychowania, a także nabyłam wiele umiejętności przydatnych do pracy z dziećmi. W 2016 roku ukończyłam szkolenie „Leo Maniak – program efektywnej nauki” w zakresie: Ortografii, Sprawnego Czytania, Mind Mapping, Technik Pamięciowych oraz Technik Koncentracji. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując z dziećmi, rodzicami i wychowawcami w projektach fundacji Pozytywne Inicjatywy: „Żuławy przyjazne rodzicom”, „ Inwestycja w siebie – inwestycją w rodzinę”.
Jestem również mamą 5- letniej córeczki, dzięki temu łatwiej jest mi zrozumieć problemy i wyjaśnić wątpliwości rodziców związane z rozwojem i wychowaniem, ponieważ sama na co dzień stykam się z wyzwaniami jakie przynosi posiadanie dziecka.

Karolina Paradies

Jestem absolwentką klasy językowej, gdzie miałam styczność zarówno z językiem angielskim jak i niemieckim. Obecnie jestem studentką Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Gdańskim.
Poznawanie języków i kultury obcych krajów sprawia mi ogromną radość, a praca nauczyciela daje dużo satysfakcji i jest marzeniem od dzieciństwa.

Beata Chłopecka

Ukończyłam Akademię Morską w Gdyni na kierunku Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością. Od września 2016 roku jestem właścicielem szkoły językowej Leonardo School w Wejherowie.
W sierpniu ukończyłam szkolenie „Leo Maniak – program efektywnej nauki” w zakresie: Ortografii, Sprawnego Czytania, Mind Mapping, Technik Pamięciowych oraz Technik Koncentracji. Jestem animatorem zabaw dla dzieci.
Prywatnie mama trójki dzieci.

Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY