Wejherowo

Lektorzy

O ostatecznym kształcie Leonardo School zdecydowało zaangażowanie, pasja i doświadczenie wielu osób. Wszystkich autorów łączy wspólne przeświadczenie, że to właśnie dzieciom trzeba przekazać to, co w nas najlepsze.

Joanna

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńcza i pracy socjalnej na Uniwersytecie Opolskim oraz podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Gdańskim, uprawniające do nauczania języka angielskiego w szkołach publicznych.

Dzięki kursowi językowemu odbytemu w Londynie oraz kilkuletniemu pobytowi w Wielkiej Brytanii, biegle posługuję się brytyjską odmianą języka angielskiego (posiadam certyfikat British Council na poziomie zaawansowanym C2).

Jestem osobą otwartą i ciekawą świata, a praca z dziećmi pozwala mi na spojrzenie na świat ich oczami. Wierzę, iż podstawową funkcja języka jest przekazanie myśli i tego też uczę swoich uczniów. Każde nowe słowo czy zwrot wypowiedziane przez dziecko sprawiają mi wielką radość.

Magdalena

Pasja do języków obcych pojawiła się dzięki miłości do podróży. Uwielbiam poznawać nowych ludzi, odwiedzać nowe miejsca i zagłębiać się w kulturę innych krajów.
Ukończyłam Pedagogikę - Wczesną Edukację z Językiem Angielskim na Uniwersytecie Gdańskim. Na tej też uczelni uzyskałam tytuł magistra z Edukacji Mobilnej w Kulturze Cyfrowej.
Oprócz bycia pedagogiem, jestem również wychowawcą oraz kierownikiem kolonijnym a także animatorką czasu wolnego.
Z Leonardo School jestem związana od samego początku powstania placówki w Wejherowie, tj. 2016 roku. Bardzo cenię sobie to miejsce nie tylko ze względu na fantastyczną metodę nauczania jaką jest Leo English, ale także za ciepłą atmosferę panującą w niej. Te czynniki sprawiają, że wykonuję swoją pracę z pasją, uśmiechem i zaangażowaniem.
Prywatnie jestem szczęśliwą mamą malutkiej Blanki, miłośniczką podróży oraz kreatywnego nauczania języków obcych.

Dorota

Ze szkołą Leonardo School aktywnie związana jestem od
roku 2016, pracując jako trener efektywnych metod nauczania, wychowawca półkolonii i prowadząca warsztaty o tematyce związanej przede wszystkim z szeroko pojętymi emocjami Z wykształcenia i zawodu jestem psychologiem. Na co dzień pracuję z dziećmi i młodzieżą w wieku od 5 do 15 roku życia. W 2011 r. ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskiem na Wydziale Nauk Społecznych. Dodatkowo w roku 2010 odbyłam kurs z przygotowania pedagogicznego, który uzupełnił moje wykształcenie w kierunku pracy z dziećmi i młodzieżą. W 2015 r. ukończyłam studia podyplomowe z Psychologii klinicznej dzieci i młodzieży na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym.
W 2016 r. ukończyłam certyfikowane szkolenie „Leo Maniak – program efektywnej nauki” w zakresie: Ortografii, Sprawnego Czytania, Mind Mapping, Technik Pamięciowych oraz Technik Koncentracji.
W roku 2017r. ukończyłam Kurs na wychowawcę wypoczynku.
Samorozwój, to w ostatnim czasie moje ulubione słowo. Podczas pacy z dziećmi i młodzieżą staram się im „pokazać” ile radości i satysfakcji mogą dać nam drobne rzeczy, które mogą przynieść wielkie zmiany… co nie jest proste. Bo z samorozwojem jest jak z ogrodem. Ciągle jest coś do zrobienia

Sylwia

W edukacji pracuję od 8 lat. Zaczęło się od słuchania angielskich piosenek i szukania filmów bez polskiego lektora. Angielski zawsze mi towarzyszył i nigdy mnie w szkole nie nudził. Tak samo jak nie nudziła mnie interakcja z dziećmi ta tajemna magia
przekazywania im wiedzy, patrzenia jak z każdą lekcją ich horyzonty się poszerzają. Moje poszerzyły się najbardziej na Uniwersytecie Gdańskim w czasie licznych spotkań z Koreańczykami i Chińczykami, dla których angielski był oczywistym pomostem komunikacji; w czasie kolejnych zagranicznych wyjazdów - tam również cenili angielski; przy testowaniu oryginalnych metod nauczania.
Tak już zostało: cenię sobie nauczanie aktywne, a czasami szalone, jednak zawsze pełne uśmiechu i poczucia humoru.

Kasia

Język angielski to moja pasja.
Już od najmłodszych lat zastanawiałam się, o czym śpiewają chłopcy z Backstreet Boys w I want it that way i skąd u Brytyjczyków ta cała fascynacja Five O’clock Tea.
Postanowiłam więc owe zainteresowania pogłębić.
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku pedagogika, specjalność wczesna edukacja z językiem angielskim oraz studia magisterskie na kierunku filologia angielska, a także dziennikarstwo i komunikacja społeczna na Uniwersytecie Gdańskim.
Jako nauczyciel języka angielskiego mam okazję podzielić się z innymi moją pasją. Serce mi rośnie, kiedy słyszę „Hello Pani, włącz walking walking” i przyzwyczajam się do ciągłego pytania „Pani, a Ty umiesz mówić po polsku?”. Sama też dużo uczę się od moich uczniów. Prawie zapamiętałam wszystkich członków ekipy Psiego Patrolu, jednak Minecraft wciąż stanowi dla mnie zagadkę.

Agnieszka

Języki zawsze były moją pasją. Zaczęło się od języka angielskiego, potem pojawiła się miłość do języka niemieckiego.
Ukończyłam V Liceum Ogólnokształcące w Wejherowie na profilu dwujęzycznym. Posiadam certyfikaty Goethe Zertifikat B1 oraz Goethe Zertifikat C1. Na ten moment jestem na 3 roku studiów na kierunku International Business z wykładowym językiem angielskim.
W czasie wolnym od ponad jedenastu lat poświęcam się harcerstwu, działam w Hufcu ZHP Wejherowo, będąc czynną instruktorką oraz Szefem Zespołu Promocji i Informacji Hufca.
Jestem otwarta, uśmiechnięta i kreatywna, a w duszy jestem jeszcze małym dzieckiem, dlatego tak dobrze dogaduję się z moimi uczniami.

Artur

Znajomość języka angielskiego otwiera wiele dróg w życiu dlatego wybrałem naukę tego języka co z czasem stało się moją pasją.
Jestem absolwentem liceum o kierunku lingwistycznym. Aktualnie studiuje na 2 roku filologię angielską ze specjalizacją tłumaczenia.
Posiadam certyfikaty FCE oraz Goethe Zertifikat B1. Dodatkowo uczę się języka hiszpańskiego oraz niemieckiego.
Od 2 lat udzielam korepetycji z angielskiego, głównie są to dzieci w wieku od 2 do 6 lat.
Chcę zachęcać dzieci od najmłodszych lat do nauki angielskiego w fajny i ciekawy sposób, dlatego też rozpocząłem od niedawna przygodę w Leonardo School.
Należę do Orkiestry Dętej w Linii. Uwielbiam podróżować, poznawać nowe miejsca, nowych ludzi.

Joanna

DORADCA KLIENTA - JOANNA
Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch młodych mężczyzn.
Od zawsze byłam otwarta na ludzi i łatwo nawiązuję kontakty. Praca w Leonardo daje mi możliwość kontaktu z ludźmi różnych pokoleń. Na co dzień mam do czynienia zarówno z dziećmi jak i ich opiekunami. Dzięki temu czas spędzony w pracy jest ciekawy, miły i bardzo dobrze wykorzystany
Moją pasją jest robienie tortów, i myślę, że wychodzi mi to całkiem dobrze Poza tym lubię aktywnie spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam lato i wakacje all inclusive.

Beata

DYREKTOR - BEATA
Ukończyłam Uniwersytet Morski w Gdyni z tytułem mgr inż. Towaroznawstwa i Zarządzania Jakością.
W 2015 roku ukończyłam kurs matematyki Mathriders, który upoważnia mnie do nauczania matematyki.
W 2016 roku postanowiłam przewrócić swoje życie do góry nogami. No i stało się: otworzyłam szkołę językową.
W tym też roku wraz z Dorota ukończyłam certyfikowane szkolenie „Leo Maniak – program efektywnej nauki” w zakresie: Ortografii, Sprawnego Czytania, Mind Mapping, Technik Pamięciowych oraz Technik Koncentracji.
W 2018 roku podjęłam naukę na KPSW w Wejherowie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przygotowanie Pedagogiczne.
Obecnie poza byciem właścicielem szkoły pracuję w przedszkolach prowadząc zajęcia z eksperymentami i robotyką.
Udzielam korepetycji z matematyki, bo to moja pasja, zawsze kochałam zadania z matmy.
Jestem również animatorem zabaw dla dzieci i kierownikiem wypoczynku
Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci, dwoje już dorosłych i jednego nastolatka.


Zapisz swoje dziecko na bezpłatne zajęcia pokazowe ZAPISY